nasze marki

TGB

Quady TGB

Quady TGB zyskały już sobie reputację dzięki oryginalnemu designowi oraz niezawodności przy zachowaniu korzystnej ceny zakupu. Pojazdy tej marki wielokrotnie zdobywały tutuł quada roku w wielu krajach, we Francji to najlepiej sprzedająca się marka quadów. 

TGB to zachwycająca stylistyka z nowoczesnym, pełnym oświetleniem LED, ulepszoną automatyczną skrzynią biegów oraz mocnym silnikiem zapewnia wygodne prowadzenie i doskonałe właściwości jezdne. Dużą innowacją w niektórych modelach jest automatyczna skrzynia biegów, która ma zupełnie nową konstrukcję opartą o japońskie podzespoły. Łatwo demontowany przedni grill ułatwia czyszczenie chłodnicy. Napęd 4×4 zapewnia wyjątkową funkcjonalność w terenie. W niezwykle bogatym, standardowym wyposażeniu wielu modeli znajduje się wyciągarka, aluminiowe felgi czy wysokiej jakości amortyzatory gazowe EVO.

Aby dopasować TGB do Twoich potrzeb dostępna jest cała gama akcesoriów: przyczepy stworzone do użytku w gospodarstwie, lesie czy ogrodzie wyposażone w niskociśnienowe opony, dzięki którym nawet z ciężkim załadunkiem przyczepa z łatwością porusza się po podłożu oraz mocną konstrukcję odporną na rdzę. To także, aluminiowe płyty podwozia, plastikowe boxy, gąsienice, akcesoria grzewcze czy składane aluminiowe najazdy.

TGB oferuje także pojazdy w wersji LT, czyli w wersji dwuosobowej – z przedłużonym podwoziem, pozwalającym na komfortową jazdę na quadzie dwóch osób.

Służymy także pełnym pakietem serwisowym quadów TGB.