nasze marki

Malaguti

Malaguti

W naszej ofercie motocykle znanej od 90 lat włoskiej marki Malaguti, która wróciła niedawno na światowy rynek w wielkim stylu. Tę markę na rynku jednośladów porównuje się tylko do jednej samochodowej marki – również włoskiego Lamborghini. Trudno odmówić temu porównaniu racji – osiągi, design i wykonanie gwarantują satysfakcję z jazdy i zwracają uwagę na drodze. W naszym salonie znajdują się zarówno skutery – jak Demonio 125 czy Classic 125 Top Case, maszyny sportowe – np. RST 125 czy „klasyki” jak GSR 125 . 

Malaguti Dune 125 o pojemności silnika 124 cm³, mocy 11kW, tarczowe hamulce, zużycie paliwa tylko 3,3 l/100km to wymarzony jednoślad dla osób poszukujących zwrotnych i ekonomicznych motocykli miejskich o małej pojemności.

Malaguti Madison 3000 to skuter przyjemny ale i dynamiczny. Idealny na wypad za miasto, a na codzień na dojazdy do pracy czy po drobne zakupy. I pozbywasz się kłopotów z parkowaniem!

Silnik 1 cylinder 4T chłodzony cieczą o pojemności 278 cm3, moc 22 KM, elektroniczny zapłon, hamulce tarczowe a zużycie paliwa to tylko 3 litry na 10 km.

Motocykle Malaguti o pojemności do 125 cm3 możemy prowadzić z prawem jazdy kategorii B.