nasze marki

Nestbox Egoé Nest

Rewolucja w wakacyjnym podróżowaniu. Teraz niemal każdy samochód może stać się kamperem w 5 minut, niezależnie czy to kombi, SUV czy inne auto osobowe. To możliwe dzięki specjalnej „skrzynce”: Nestbox, którą montuje się w aucie w tak krótkim czasie.
Są to modułowe zestawy dopasowane do konkretnych modeli pojazdów w wielu wersjach. Zawierają one moduły kuchni, wody, podgrzewania, i oczywiście spania. Dzięki takiej konstrukcji można dobrać do swojego auta taki zestaw, jakiego odpowiada wymaganiom i na jaki pozwalają warunki finansowe. 
Nestbox Egoe Nest występuje w kilku wersjach, przeznaczonych dla różnej klasy pojazdów. Najmniejsza to Nestbox TRAMP. Korpus tej skrzyni ma szerokość 95 cm. Dzięki temu można go zamontować w takich autach, jak np. Dacia Duster czy Škoda Yeti.
Kolejne, coraz większe modele Nestbox to CAMPER, SUPERTRAMP, HIKER i ROAMER.
Wszystkie, od najmniejszego, do największego, pozwalają na korzystanie z mini kuchni z podgrzewarką i szufladami do przechowywania jedzenia, wyposażenie obejmuje nawet zintegrowaną deskę do krojenia z nożem. I oczywiście miejsce do spania – wygodny materac na stablinym stelażu. Składa się ono z pojedynczych, zazębiających się części, a rozłożenie go zajmuje zaledwie kilka minut. 
Wszystko to wykonane jest z najwyższej jakości materiałów. 
Zestaw Nestbox montuje się w aucie w ciągu pięciu minut.