nasze marki

Kawasaki

Pojazdy ATV i motocykle Kawasaki

Historia tej japońskiej marki sięga 1878 roku. Jej twórcą był Shozo Kawasaki, do dziś firma wyprodukowała wiele modeli uznawanych powszechnie za symbole nowoczesnej motoryzacji. Kawasaki to firma globalna działająca w wielu branżach i na wielu rynkach, pozostając w czołówce firm tworzących I wdrażających najnowsze technologie.

Proponujemy nowoczesny motocykl Versys 1000 SE, z ekscytującym silnikiem, który dostarcza coś więcej niż tylko osiągi. Rzędowy, 4-cylindrowy silnik dostrojony pod względem elastyczności oferuje wspaniałą reakcję przepustnicy, wysoki moment obrotowy dostępny w całym zakresie obrotów silnika, zapewniając użytkownikowi fizyczne i dźwiękowe doznania przy każdym odkręceniu manetki. Wyprostowana pozycja kierującego zapewnia bardzo dobrą kontrolę nad motocyklem przyczyniając się jednocześnie do dużego komfortu podróżowania.

Kawasaki to nie tylko motocykle. Pojazdy ATV Brute Force swoją nazwę zawdzięczają ponadprzeciętnym możliwościom. Brute Force 750 4×4 EPS to prawdziwy „brutalny siłacz”. Został zaprojektowany dla trudnych zadań w terenie, posiada m.in. aktywny, elektroniczny system wspomagania układu kierowniczego (EPS), większy moment obrotowy i możliwość całodziennej pracy silnika V-twin o pojemności 750 cm3. Do tego dochodzi kontrola podwozia i wiele innych właściwości, które docenicie.

Linia Brute Force to sprzęt do znakomitej rekreacji, ale także ciężkiej pracy w trudnym terenie o każdej porze roku i w każdych warunkach atmosferycznych.

Prowadzimy sprzedaż a także profesjonalny serwis pojazdów marki Kawasaki.