nasze marki

Super Soco

SUPER SOCO: CUX, TC, TS, TS Max

Młoda, założona przez byłych inżynierów Hondy marka zdobyła już popularność na świecie. Elektryczne motocykle Super Soco budziły uznanie podczas targów motocyklowych EICMA 2019 w Mediolanie. A w Polsce jednoślady Super Soco są już najchętniej wybieranymi maszynami w klasie elektrycznych motocykli. 

Super Soco to cztery modele elektrycznych motocykli, których wspólną cechą jest bezawaryjna praca, ekonomiczne użytkowanie i nowoczesny design. Silniki dla tych maszyn produkuje Bosch, a litowo-jonowe baterie wytwarzają Samsung, LG i Panasonic.

W palecie jednośladów Super Soco możemy znaleźć zarówno maszyny o wyglądzie klasycznym, sportowym, jak i miejskie skutery. Te ostatnie – Super Soco CUX idealnie wpasowują się w miejską modę dzięki efektownej kolorystyce, ekonomii i ergonomii użytkowania. CUX – miejski skuter – jest niemal bezgłośny, nie emituje spalin stanowiąc idealną odpowiedź na zakorkowane ośrodki miejskie. Jego baterię, ważącą jedynie 10,5 kg możemy z łatwością wyciągnąć z maszyny i naładować w domu czy kawiarni. Naładowana w pełni pozwala na przejechanie nawet 110 km!

CUX to także inne nowoczesne rozwiązania: rama pojazdu jest wykonana ze stali węglowej, posiada tarczowe hamulce, reflektory i kierunkowskazy wykonane w technologii LED, inteligentny wyświetlacz o wysokiej rozdzielczości czy schowek pod siedzeniem. Ten elektryczny skuter rozwija prędkość do 45 km/h.

Dla tych, którzy wolą klasyczne motocykle, propozycją może być stylowy TS w kolorze vintage, a szukającym maszyny bardziej sportowej idealną propozycją będzie model TC lub TS Max. 

Do prowadzenia motocykli Super Soco wystarczy dowód osobisty, karta motorowerowa, a dla młodszych prawo jazdy kategorii AM.